TD 2019 AFL Tipper Selections for Round 20 12/08/2019 8:53 AM


Game 1 Game 2 Game 3 Game 4 Game 5 Game 6 Game 7 Game 8 Game 9
Rank Score N.M. ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
(after Round 19) HAW PORT SYD GEEL RICH ST.K G.C. WCE W.B.

453rd 175 Conder, Leonie HAW by 12 ESS SYD FREM MELB ADEL COLL WCE W.B.
 
222nd 196 Mackenzie, Jacqui HAW by 5 ESS SYD FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
432nd 177 PAULL, PHIL HAW by 12 ESS SYD FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
486th 171 Caridi, Mia HAW by 13 ESS SYD FREM RICH ADEL COLL CARL W.B.
 
428th 178 Catt, Graham HAW by 13 ESS SYD FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
583rd 142 King, Kathy HAW by 24 ESS SYD FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
611th 131 Dunn, Lisa HAW by 11 ESS SYD FREM RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
498th 168 Watson, Elana HAW by 35 ESS SYD FREM RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
705th 72 Falcomata, Elizabeth HAW by 32 ESS SYD GEEL MELB ST.K COLL CARL BRIS
 
500th 168 Kewming, Luke HAW by 30 ESS SYD GEEL MELB ST.K G.C. CARL BRIS
 
416th 178 smith, simon HAW by 13 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
452nd 175 Marr, Susan HAW by 12 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
580th 146 Windsor, David HAW by 16 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
260th 194 Mackay, Gail HAW by 21 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
 
112th 206 Widdison, Gary HAW by 8 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
205th 198 Fanfulla, Anita HAW by 17 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
289th 190 Kennedy, Anita HAW by 26 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
311th 189 Cornish, Owen HAW by 8 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
375th 182 Reidy, Brenton HAW by 7 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
384th 182 Burton, Julie HAW by 18 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
407th 180 Blackwood, Nicole HAW by 27 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
448th 176 Lynch, Lucy HAW by 27 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
449th 176 GREGOR, MELINDA HAW by 11 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
489th 170 Houston, Kay HAW by 26 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
499th 168 Graham, Scott HAW by 26 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
509th 166 kearns, paul HAW by 18 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
558th 153 Wright, Kimberlee HAW by 16 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
203rd 198 Hakins, Tim HAW by 29 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
235th 196 braden, peter HAW by 14 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
268th 192 Goddard, Chris HAW by 21 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
447th 176 Stevenson, Tricia HAW by 15 ESS SYD GEEL RICH ADEL G.C. WCE BRIS
 
297th 190 carroll, treasa HAW by 28 ESS SYD GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
322nd 188 Foster, Kate HAW by 28 ESS SYD GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
340th 186 Brabham, Stephanie HAW by 22 ESS SYD GEEL RICH ST.K COLL WCE W.B.
 
408th 180 Brown, Mark HAW by 12 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL W.B.
 
526th 163 Galloway, Deborah HAW by 12 ESS GWS FREM MELB ADEL G.C. WCE BRIS
 
559th 153 Walker, Michelle HAW by 20 ESS GWS FREM MELB ST.K COLL CARL BRIS
 
368th 183 McDonnell, Craig HAW by 19 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
540th 158 Hookway, Adam HAW by 16 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
147th 202 Cardenas, Felipe HAW by 10 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
185th 200 Bertram, Kristen HAW by 10 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
226th 196 Fuge, Glen HAW by 22 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
271st 192 Sanchez, Paula HAW by 18 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
339th 186 Luck, Brooke HAW by 12 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
350th 185 Evans, Carly HAW by 22 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
353rd 184 Gilchrist, fiona HAW by 16 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
379th 182 Nicholson, Julie HAW by 22 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
381st 182 Dealy, Kylie HAW by 17 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
403rd 180 Compton, Jennifer HAW by 17 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
417th 178 Della-Vedova, Wilma HAW by 10 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
433rd 177 Czerkasow, Melanie HAW by 20 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
454th 175 Zara, Yarna HAW by 9 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
430th 178 Wynne, Dale HAW by 8 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE W.B.
572nd 148 Cassell, Anna HAW by 23 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
518th 165 Hahn, Lisa HAW by 15 ESS GWS FREM RICH ADEL G.C. CARL BRIS
 
223rd 196 Curtis, Dylan HAW by 14 ESS GWS FREM RICH ST.K COLL CARL BRIS
 
502nd 168 Taylor, Amy HAW by 20 ESS GWS GEEL MELB ADEL COLL CARL W.B.
 
78th 208 Russell, Karen HAW by 22 ESS GWS GEEL MELB ADEL COLL WCE BRIS
170th 200 Kollar, Peter HAW by 22 ESS GWS GEEL MELB ADEL COLL WCE BRIS
 
451st 175 Antonoff, Michelle HAW by 11 ESS GWS GEEL MELB ADEL G.C. WCE BRIS
 
61st 210 Cranston, Joanne HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
146th 202 Di lorenzo, Vanda HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
176th 200 Hamilton, Jess HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
187th 199 Townsend, Gary HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
228th 196 Evans, Courtney HAW by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
331st 187 Ludlow, Melissa HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
349th 185 Carling, David HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
383rd 182 Drummond, Leanne HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
400th 180 Johnson, Sue-Ellen HAW by 27 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
411th 179 Massingham, Brett HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
429th 178 Freeman, Matthew HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
493rd 169 Edwards, Ty HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
544th 157 Bellamy, Dianne HAW by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
183rd 200 Pearman, Paul HAW by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
482nd 172 Dell, Joanne HAW by 7 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
483rd 172 Markovski, Tony HAW by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
 
1st 228 Alexander, Luke HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
4th 222 Smith, Julie HAW by 26 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
7th 220 Langhorne, Mark HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
8th 218 Leschke, Cathy HAW by 34 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
10th 218 Morgan, Michelle HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
13th 216 Porch, Greg HAW by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
15th 216 Taylor, Mark HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
16th 216 Wilson, Andrew HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
19th 214 Mayo, Ben HAW by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
21st 214 Morfis, Athina HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
25th 214 Tuan-Mu, Dennis HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
29th 214 Sikorski, Stefan HAW by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
36th 212 Houston, Geoff HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
44th 212 Blakely, Michelle HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
50th 210 Covre, Robert HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
52nd 210 wolstenholme, myles HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
54th 210 Napoli, Attilio HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
58th 210 GROSS, JACQUI HAW by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
58th 210 Hussey, Meagan HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
63rd 210 Skinner, Stacey HAW by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
64th 210 Popilieff, John HAW by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
65th 210 Hickingbotham, Tim HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
68th 208 OSBORNE, GLENISE HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
70th 208 Smith, Anthony HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
71st 208 Valente, Laurine HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
74th 208 Kirk, Robert HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
79th 208 White, Beverly HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
80th 208 Ioppolo, Ross HAW by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
81st 208 Arnold, Rebecca HAW by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
83rd 208 Parker, Amanda HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
87th 208 Wood, Dale HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
90th 207 Mattheeusen, Briony HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
97th 206 Savill, Tammy HAW by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
99th 206 Galofaro, Sandra HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
104th 206 Martin, Joy HAW by 33 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
105th 206 Isaacson, Anne HAW by 26 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
115th 205 JANE, IAN HAW by 2 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
117th 204 SIVIJS, KAREN HAW by 26 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
118th 204 Shady, Ann HAW by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
121st 204 Callachor, Sue HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
122nd 204 Lange, Nicole HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
123rd 204 Jurovic, Jacqui HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
126th 204 Karamanis, John HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
127th 204 Bond, Tony HAW by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
128th 204 Peusch, Helmut HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
136th 204 Laming, Philip HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
137th 204 Stapleton, Daniel HAW by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
141st 203 Montell, Yvette HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
148th 202 Moylan, Ben HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
151st 202 Leslie, Sandra HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
154th 202 Woodward, Jenni HAW by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
158th 202 Keilar, Lauren HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
159th 202 Riches, Graeme HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
173rd 200 Segal, Pam HAW by 37 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
182nd 200 Hudson, Gerald HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
188th 199 Frangos, Antonios HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
191st 198 Eckert, Tim HAW by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
194th 198 Zhang, Michael HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
195th 198 Asgill, Kristina HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
202nd 198 Brazier, Dean HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
206th 197 Ninnis, Julie HAW by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
215th 196 Michell, James HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
216th 196 Wigg, Sherrilyn HAW by 27 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
217th 196 Ward, Cameron HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
218th 196 Drew, Mike HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
221st 196 Van Niekerk, Jacquelyn HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
225th 196 Griffiths, Roxanne HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
227th 196 Broome, George HAW by 35 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
229th 196 Yarrow, Tony HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
231st 196 McHardy, David HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
234th 196 Nunn, Carmen HAW by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
236th 196 Laird-Furley, Jenna HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
239th 195 Cathie, Denis HAW by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
241st 195 Donovan, Sam HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
243rd 194 Wilson, Marney HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
245th 194 Luscombe, Troy HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
246th 194 Hegarty, Garry HAW by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
247th 194 Poppins, Della HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
249th 194 Abraham, Simon HAW by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
257th 194 Saw, Chris HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
258th 194 Ellies, Jo HAW by 27 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
258th 194 Wijesinghe, Fareesha HAW by 28 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
261st 193 Harrison, Dwight HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
263rd 193 Taylor, Karen HAW by 7 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
270th 192 Sitters, James HAW by 29 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
272nd 192 Hanchard, Brett HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
276th 192 Harris, Vicki HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
281st 192 Moyle, Kirralee HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
286th 190 Poulter, Sheryl HAW by 33 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
288th 190 Edwards, Ian HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
293rd 190 McGuigan, Bill HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
301st 190 Bullard, Briony HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
303rd 190 Michalczyk, George HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
305th 189 Jackson, Ian HAW by 1 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
307th 189 Watson, Fiona HAW by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
308th 189 Swaffer, Brad HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
309th 189 Varne, Shane HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
310th 189 Millard, Zoe HAW by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
318th 188 Rummey, Kate HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
319th 188 JOHNSON, KAREN HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
328th 187 Coakley, Gareth HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
332nd 187 Colebrook, Adam HAW by 28 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
337th 186 Campbell, David HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
341st 186 Scott, Peter HAW by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
347th 185 muller, rodney HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
348th 185 Baty, John HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
359th 184 Austin, David HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
366th 183 Brown, Inga HAW by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
369th 183 Graham, Scott HAW by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
370th 183 Davis, Matt HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
371st 183 Bushill, Lyle HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
372nd 182 Boyden, Elizabeth HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
373rd 182 Stokell, Antoinette HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
374th 182 Voss, Jared HAW by 36 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
377th 182 Sinnema, Lisa HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
382nd 182 Duck, Mick HAW by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
388th 181 Menner, Jonathan HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
395th 180 Selfe, Phil HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
399th 180 McEwan, Logan HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
404th 180 Cilauro, Margherita HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
409th 180 OSBORNE, JOHN HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
410th 180 Dick, Leonie HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
424th 178 Tolar, Chris HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
427th 178 Dowler, Casey HAW by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
435th 177 Bedggood, Bridget HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
436th 176 Catto, Tamsin HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
439th 176 Walker, Kerrie HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
455th 175 Kramer, Erin HAW by 32 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
463rd 174 Cook, PAUL HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
473rd 173 Rebeiro, Andrew HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
474th 173 Sarich, Toni HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
515th 165 Berrie, Alexandra HAW by 26 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
516th 165 Bobos, Heather HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
529th 162 Shand, Mayna HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
539th 158 Homann, Kerri HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
546th 157 Henry, Nathalie HAW by 35 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
589th 140 Smith, Timothy HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
592nd 139 Field, Christine HAW by 5 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
671st 95 Newton, John HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
262nd 193 Jackson, Jessica HAW by 30 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
312th 188 Rosham, Harry HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
468th 174 Dodson, Danielle HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
495th 169 Watts, Natalie HAW by 7 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
562nd 152 Barwick, Adam HAW by 33 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
643rd 115 Walker, Jason HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
304th 190 Alessi, Keshia HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL G.C. CARL BRIS
 
398th 180 Dias, Adriana HAW by 7 ESS GWS GEEL RICH ADEL G.C. WCE BRIS
 
190th 198 Forras, Marika HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
199th 198 mcgowan, frank HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
232nd 196 Piantadosi, Frank HAW by 29 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
392nd 181 Aghan, Jason HAW by 13 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
401st 180 Rivera, Andres HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
532nd 161 Morse, Brian HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
 
426th 178 Anderson, Nick HAW by 14 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL W.B.
467th 174 GROSSE, ERIN HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL W.B.
 
76th 208 Later, Robert HAW by 12 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
91st 207 Edwards, Michelle HAW by 40 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
131st 204 Berkery, Nick HAW by 21 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
132nd 204 Butt, Anthony HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
134th 204 mcconnell, paul HAW by 23 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
171st 200 Goodbun, Ian HAW by 7 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
204th 198 Kelly, Amber HAW by 8 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
209th 197 Trigger, Anthony HAW by 22 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
214th 196 Squire, Campbell HAW by 16 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
219th 196 Yu, Xiang HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
343rd 186 Findlay, Jane HAW by 26 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
358th 184 Anning, Karlee HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
360th 184 Fyfe, Annette HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
402nd 180 Eldridge, Troy HAW by 20 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
405th 180 Stockdale, Michael HAW by 7 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
434th 177 Fletcher, Julie HAW by 11 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
441st 176 Jackson, Nathan HAW by 24 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
464th 174 Garrett, Andrew HAW by 6 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
475th 173 Grand-Court, Claudette HAW by 19 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
531st 162 Jackson, Kathrym HAW by 5 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
543rd 158 Inman, Matthew HAW by 11 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
550th 156 Minchenton, Debbie HAW by 32 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
575th 147 Rubens, Janene HAW by 2 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
446th 176 O'Neill, Paul HAW by 15 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE W.B.
 
567th 149 lee, Joan HAW by 15 PORT SYD FREM MELB ADEL COLL WCE W.B.
 
602nd 135 Neal, Sarah HAW by 189 PORT SYD FREM MELB ADEL G.C. WCE BRIS
 
471st 174 Cutler, Dane HAW by 22 PORT SYD FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
760th 40 Brown, Baden HAW by 21 PORT SYD FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
520th 164 Stable, David HAW by 16 PORT SYD GEEL MELB ADEL COLL CARL BRIS
 
552nd 156 Konefka, Sarit HAW by 15 PORT SYD GEEL MELB ST.K G.C. WCE W.B.
 
466th 174 Bull, Glen HAW by 5 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
600th 135 Reddan, Deborah HAW by 7 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
 
120th 204 Mills, Tracey HAW by 19 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
299th 190 Alcorn, Philip HAW by 23 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
354th 184 Jones-McCallum, Sidonie HAW by 21 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
415th 179 Morgan, Dean HAW by 12 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
459th 175 Murfett, Victoria HAW by 22 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
481st 172 Thomas, Brad HAW by 20 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
597th 137 Schofield, Eleanor HAW by 23 PORT SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
517th 165 Whitwam, Lorna HAW by 12 PORT SYD GEEL RICH ST.K G.C. WCE W.B.
564th 150 Bevan, Tania HAW by 42 PORT SYD GEEL RICH ST.K G.C. WCE W.B.
 
156th 202 Denaro, Julie HAW by 26 PORT GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
 
149th 202 Marsden, Scott HAW by 26 PORT GWS FREM MELB ADEL COLL WCE W.B.
 
394th 181 Jackson, Ben HAW by 16 PORT GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
708th 71 Gould, Jason HAW by 10 PORT GWS FREM RICH ADEL G.C. CARL W.B.
 
521st 164 Yarrow, Thomas HAW by 33 PORT GWS FREM RICH ADEL G.C. WCE BRIS
 
251st 194 Field, Sarah HAW by 10 PORT GWS FREM RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
397th 180 Ross, Matthew HAW by 35 PORT GWS GEEL MELB ADEL COLL CARL BRIS
 
321st 188 Doufos, Daniela HAW by 25 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
440th 176 Arnold, Chelsey HAW by 8 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
45th 212 Woolnough, Vicky HAW by 4 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
73rd 208 Rawlner, Keeshan HAW by 10 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
145th 202 coleman, paul HAW by 22 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
167th 200 Viegas, John HAW by 28 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
175th 200 Cooper, Mark HAW by 19 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
181st 200 Hill, Karina HAW by 15 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
240th 195 Dillon-Cole, Jill HAW by 16 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
254th 194 Hearne, Dylan HAW by 17 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
265th 193 Atkinson, Stacey HAW by 7 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
269th 192 Caygill, Byron HAW by 13 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
291st 190 Skrabanich, Rodney HAW by 13 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
320th 188 Mooney, Mark HAW by 30 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
335th 186 Bellamy, Guy HAW by 22 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
588th 140 Atkins, Kate HAW by 7 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
595th 138 CONDON, MICHAEL HAW by 18 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
599th 135 Cairns, David HAW by 12 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
34th 212 Angelovich, Peter HAW by 34 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
333rd 186 Makeham, Peter HAW by 9 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
385th 181 James, Kate HAW by 8 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
94th 206 Wright, Ashley HAW by 29 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
494th 169 Osborne, Michael HAW by 27 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
676th 89 Finlayson, April HAW by 15 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
 
250th 194 O'Day, Garry HAW by 15 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL W.B.
 
62nd 210 Tziortzis, bill HAW by 15 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
180th 200 Burnet, Lachlan HAW by 16 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
342nd 186 Manuel, Gary HAW by 16 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
635th 120 Fraser, David HAW by 7 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
421st 178 Davies, Neale HAW by 11 PORT GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE W.B.
 
561st 152 Lawrence, Ben N.M. by 73 ESS SYD FREM MELB ST.K G.C. CARL W.B.
 
300th 190 Bark, Michael N.M. by 18 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
568th 149 McGlashan, Nicole N.M. by 10 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
530th 162 Pretty, Audrie N.M. by 12 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
 
85th 208 Abourizk, Inese N.M. by 15 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
256th 194 Garland, Lorraineg N.M. by 14 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
380th 182 Hart, Leanne N.M. by 18 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
390th 181 Williams, Cheryl N.M. by 7 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
413th 179 Haigh, Ben N.M. by 6 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
442nd 176 Finnie, Mike N.M. by 14 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
456th 175 Tyzack, Shelley N.M. by 14 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
458th 175 Cox, Trish N.M. by 23 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
487th 170 Edwardson, Amber N.M. by 24 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
547th 157 Towers, Alana N.M. by 6 ESS SYD GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
519th 165 Taylor, Adam N.M. by 16 ESS SYD GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
 
177th 200 chittock, Sandy N.M. by 5 ESS GWS Draw Draw ADEL COLL WCE BRIS
 
149th 202 Macleod, Todd N.M. by 11 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
189th 199 Howie, Andrew N.M. by 6 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
274th 192 Grant, Erin N.M. by 8 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
488th 170 O'Malley, Brett N.M. by 23 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
513th 165 Alimonti, Bruno N.M. by 28 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
525th 163 Thompson, Jemma N.M. by 12 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
528th 163 Nelson, Jonathan N.M. by 6 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
555th 153 Walsh, Kate N.M. by 8 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
577th 147 TSE, RATI N.M. by 23 ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
 
365th 183 Kelly, Anthony N.M. by 7 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
389th 181 Felton, Adam N.M. by 11 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
11th 216 Young, Andrew N.M. by 14 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
47th 212 Miriklis, Harry N.M. by 21 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
53rd 210 Turner, Jason N.M. by 15 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
152nd 202 Pridham, Kaye N.M. by 9 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
161st 201 Jackson, Nev N.M. by 10 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
197th 198 Hallett, Amy N.M. by 3 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
248th 194 Susnig, Maurie N.M. by 14 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
423rd 178 Reilly, Deb N.M. by 4 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
476th 173 Hennequin, Liselotte N.M. by 12 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
560th 152 Quinn, Matt N.M. by 17 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
317th 188 Jacquemin, Shelley N.M. by 24 ESS GWS FREM RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
556th 153 Skinner, Samuel N.M. by 18 ESS GWS FREM RICH ADEL G.C. WCE BRIS
 
376th 182 Symonds, Phil N.M. by 9 ESS GWS GEEL MELB ADEL COLL WCE BRIS
425th 178 Chisholm, Matthew N.M. by 19 ESS GWS GEEL MELB ADEL COLL WCE BRIS
 
534th 161 Jones, Liz N.M. by 24 ESS GWS GEEL MELB ST.K COLL CARL BRIS
 
510th 166 COOPER, KERRY N.M. by 24 ESS GWS GEEL MELB ST.K G.C. WCE BRIS
 
18th 214 FRANKLIN, CHLOE N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
26th 214 psarros, chris N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
84th 208 Sharpe, Sharron N.M. by 1 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
92nd 207 Sargent, Craig N.M. by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
119th 204 Santalucia, Lauren N.M. by 2 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
153rd 202 Surace, Michael N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
166th 200 Hamer, Lana N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
174th 200 Longhurst, Sarah N.M. by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
237th 196 Strickland, Pamela N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
264th 193 Pollington, Marcia N.M. by 5 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
302nd 190 Gilmour, Kellee N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
315th 188 Clarke, Tania N.M. by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
438th 176 Marrocco, Timothy N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
477th 172 Callan, David N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
496th 168 Callaghan, Penny N.M. by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
542nd 158 Goodwin, Ellen N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
2nd 226 Banes, Scott N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
3rd 224 de Haan, Edward N.M. by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
5th 222 Quinn, Ben N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
6th 220 GRAHAM, KY N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
9th 218 Styles, Nick N.M. by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
14th 216 Bordignon, David N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
16th 216 Washington, Amanda N.M. by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
20th 214 Phelps, Mark N.M. by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
22nd 214 foti, dominic N.M. by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
24th 214 Roos, Connie N.M. by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
28th 214 Paine, Matt N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
30th 214 Ridd, Garrath N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
31st 214 Spencer, Roslyn N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
32nd 214 Rudland, David N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
35th 212 Whittred, Brenden N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
38th 212 Spriggs, Aaron N.M. by 4 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
39th 212 Lynch, Craig N.M. by 34 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
41st 212 Kiely, Sally N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
42nd 212 Dean, Claire N.M. by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
43rd 212 Collinson, Adam N.M. by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
46th 212 Elsdon, Kerryn N.M. by 27 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
48th 212 Seignior, Gary N.M. by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
49th 210 Osborne, Adam N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
51st 210 Duell, Kathryn N.M. by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
55th 210 Holland, Shaun N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
56th 210 O'Connor, Jessica N.M. by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
57th 210 Hunt, Jake N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
66th 209 Clarke, Lisa N.M. by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
67th 209 Lee-Tet, Angela N.M. by 33 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
69th 208 Ross, Darren N.M. by 31 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
72nd 208 Struzzi, Sam N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
77th 208 Wilkinson, Laura N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
82nd 208 Boccia, Adrian N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
86th 208 Hill, Travis N.M. by 26 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
88th 207 Kennedy, Tania N.M. by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
89th 207 Billings, David N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
93rd 207 Hevey, Brent N.M. by 32 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
96th 206 McKisack, Richard N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
98th 206 Waluga, Dennis N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
101st 206 Groom, Lynelle N.M. by 5 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
103rd 206 Gustofson, Clare N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
108th 206 Routley, Elin N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
109th 206 Quigley, Kate N.M. by 5 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
110th 206 Ostergaard, Janelle N.M. by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
111th 206 Roberts, Annette N.M. by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
113th 206 Ganas, Aristidis N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
114th 205 Saunders, Anthony N.M. by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
124th 204 Connolly, Susan N.M. by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
125th 204 Lee, Alex N.M. by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
129th 204 Thomas, Emma N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
133rd 204 Giuliano, Mark N.M. by 4 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
135th 204 Belleville, David N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
138th 204 Johnson, Robyn N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
139th 204 Shelton, Jodie N.M. by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
140th 203 Silva, Susan N.M. by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
142nd 202 Riley, Ashleigh N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
144th 202 Luscombe, Selena N.M. by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
157th 202 Bellingham, Elisha N.M. by 16 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
165th 200 Hall, Teena N.M. by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
168th 200 KOWALSKI, CHRIS N.M. by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
169th 200 Hawton, Joi N.M. by 4 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
184th 200 Copping, Ashley N.M. by 25 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
186th 200 Hudson, Natalie N.M. by 5 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
192nd 198 Grasso, Danny N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
196th 198 Collins, Sarah N.M. by 5 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
198th 198 FLOWER, COLIN N.M. by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
200th 198 Gillings, Judy N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
208th 197 Allardyce, Anthony N.M. by 29 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
210th 197 Wallace, Scott N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
211th 197 Muston, Daniel N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
212th 197 Hall, Kelly N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
213th 196 McGrath, Sam N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
230th 196 Curtis, Nicole N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
238th 196 Miller, Diane N.M. by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
252nd 194 Griffiths, andrew N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
253rd 194 Wilby, Michelle N.M. by 13 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
279th 192 Duong, Hai N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
282nd 191 KENNEDY, PETER N.M. by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
285th 190 Bargiev, Steve N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
292nd 190 Hurley, Marcus N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
294th 190 Chancellor, Janine N.M. by 27 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
296th 190 Philips, Kate N.M. by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
298th 190 Vance, Glen N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
306th 189 van Pelt, Hans N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
326th 188 Harli, Heikki N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
327th 188 Nikitas, Amanda N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
334th 186 Travers, Jason N.M. by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
338th 186 davis, amy N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
344th 186 Gulliver, Simon N.M. by 19 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
345th 186 Green, Steven N.M. by 27 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
355th 184 Salem, Mehdi N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
356th 184 Stevenson, Natalie N.M. by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
357th 184 Pacunskis, Michelle N.M. by 22 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
362nd 183 Callisto, Riz N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
364th 183 Gordon, Vicki N.M. by 28 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
391st 181 Spencer, Simon N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
393rd 181 Grounds, Rodney N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
396th 180 nolan, john N.M. by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
414th 179 Jorissen, Amy N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
418th 178 Bridgewater, Ann N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
431st 177 Mew, Richard N.M. by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
443rd 176 Hill, Jodie N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
460th 175 Teo, Jenny N.M. by 8 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
465th 174 Evans, Lisa N.M. by 24 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
478th 172 Sterling, Maree N.M. by 32 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
485th 171 Davies, Rod N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
491st 170 Hitchen, Stacey N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
503rd 167 MCPAUL, JOSIE N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
533rd 161 O'Regan, Jeffrey N.M. by 18 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
541st 158 Costello, Margaret N.M. by 21 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
553rd 154 D'amico, Rita N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
566th 149 Campbell, Andrea N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
573rd 147 Shanmugaratnam, Shyam N.M. by 30 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
581st 142 Mackie, Tanya N.M. by 3 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
594th 138 Kopelis, Harry N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
95th 206 hoar, andrew N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
162nd 201 CRAWFORD, BRADLEY N.M. by 6 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
179th 200 Symonds, Gail N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
461st 174 Jones, Wendy N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
607th 134 Adinugroho, Oso N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
40th 212 Herridge, Neale N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ADEL G.C. CARL BRIS
 
283rd 191 Lewis, Donna N.M. by 4 ESS GWS GEEL RICH ADEL G.C. WCE BRIS
584th 142 Herbert, Nizanne N.M. by 29 ESS GWS GEEL RICH ADEL G.C. WCE BRIS
 
102nd 206 Daniels, Chris N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
116th 204 Turner, Karen N.M. by 33 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
163rd 200 Hawton, Peter N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
242nd 194 Mehra, Rekha N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
277th 192 Coughlin, Susie N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL BRIS
 
535th 161 Rees, Mark N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL CARL W.B.
 
12th 216 Gale, Dan N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
33rd 212 Bothwell, Gary N.M. by 23 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
60th 210 Gaidzkar, Taleen N.M. by 17 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
106th 206 venn, colin N.M. by 14 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
164th 200 Paterson, Matt N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
178th 200 Friberg, Mikael N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
193rd 198 RYAN, LEON N.M. by 16 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
233rd 196 Lewis, David N.M. by 43 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
273rd 192 White, Tania N.M. by 25 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
278th 192 Burt, Sally N.M. by 10 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
284th 191 mccullough, jayne N.M. by 12 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
316th 188 French, Lauren N.M. by 2 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
325th 188 Hansell, Luke N.M. by 13 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
378th 182 King, Mal N.M. by 20 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
419th 178 Halnon, Stuart N.M. by 15 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
470th 174 Poulter, Glen N.M. by 7 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
504th 167 Boston, Wayne N.M. by 11 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
507th 166 Boyce, Owen N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
143rd 202 peach, hayley N.M. by 31 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE W.B.
224th 196 Stewart, Matt N.M. by 13 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE W.B.
480th 172 Davern, Diana N.M. by 18 ESS GWS GEEL RICH ST.K COLL WCE W.B.
 
313th 188 Forsyth, Monica N.M. by 9 ESS GWS GEEL RICH ST.K G.C. WCE BRIS
 
554th 154 Beyer, Sarah N.M. by 16 PORT SYD FREM MELB ST.K COLL CARL W.B.
 
557th 153 Slutzkin, Erica N.M. by 12 PORT SYD FREM MELB ST.K COLL WCE W.B.
 
514th 165 Braica, Olivia N.M. by 12 PORT SYD FREM RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
508th 166 Bartels, Samantha N.M. by 19 PORT SYD GEEL RICH ST.K G.C. CARL BRIS
 
346th 186 Heinz, Brooke N.M. by 9 PORT GWS FREM MELB ST.K COLL WCE W.B.
479th 172 Wilson, Alicia N.M. by 16 PORT GWS FREM MELB ST.K COLL WCE W.B.
 
130th 204 Messer, Jay N.M. by 11 PORT GWS FREM RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
490th 170 ODonnell, Irene N.M. by 16 PORT GWS FREM RICH ST.K COLL WCE BRIS
 
450th 175 Thomas, David N.M. by 3 PORT GWS GEEL MELB ADEL COLL CARL BRIS
 
666th 100 Busuttil, Dean N.M. by 11 PORT GWS GEEL MELB ST.K COLL WCE BRIS
 
267th 192 Paxinos, Alexandra N.M. by 12 PORT GWS GEEL MELB ST.K G.C. WCE W.B.
 
220th 196 Di Santo, Danny N.M. by 13 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL BRIS
 
290th 190 Delanty, Rob N.M. by 23 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL CARL W.B.
 
37th 212 Coulter, Nathan N.M. by 9 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
155th 202 Nemchic, Danijel N.M. by 23 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
201st 198 stark, andy N.M. by 9 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
207th 197 Brooks, barry N.M. by 11 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
280th 192 FULLER, MARK N.M. by 17 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
323rd 188 Oravec, Miki N.M. by 13 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
324th 188 Bayliss, David N.M. by 12 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
329th 187 Wright, Robyn N.M. by 12 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
512th 165 Marturia, Warwick N.M. by 16 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE BRIS
 
172nd 200 MCGOVERN, ALISON N.M. by 19 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
244th 194 Tims, Sam N.M. by 22 PORT GWS GEEL RICH ADEL COLL WCE W.B.
 
160th 201 Mark-Seymour, Darrell N.M. by 24 PORT GWS GEEL RICH ADEL G.C. WCE BRIS
 
295th 190 Dickson, Lilli N.M. by 15 PORT GWS GEEL RICH ST.K G.C. WCE W.B.

Total number of selections: 545 N.M. ESS GWS FREM MELB ADEL COLL CARL BRIS
236 465 475 71 38 450 521 99 487
43.3% 85.3% 87.2% 13.0% 7.0% 82.6% 95.6% 18.2% 89.4%
 
HAW PORT SYD GEEL RICH ST.K G.C. WCE W.B.
309 80 70 473 506 95 24 446 58
56.7% 14.7% 12.8% 86.8% 92.8% 17.4% 4.4% 81.8% 10.6%
 
Draw Draw Draw Draw Draw Draw Draw Draw Draw
0 0 0 1 1 0 0 0 0
0.0% 0.0% 0.0% 0.2% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%

This round's prize: $100 Expedia travel voucher courtesy of Expedia TAAP.

The following people have NOT entered selections. Defaults of the lowest score of the round -1 will be applied.
23rd 214 Buxton, David
27th 214 Slattery, Scott
75th 208 Atkin, Christina
100th 206 Van Niekerk, Bernard
107th 206 Machura, Ashley
255th 194 Hosking, Scott
266th 192 chong, bonnie
275th 192 Beggs, Courtney
287th 190 Bentley, Lee
314th 188 Thalas, Vicky
330th 187 THOMAS, mandy
336th 186 Stevenson, Andrew
351st 185 Small, Gary
352nd 184 Myles, Paige
361st 184 Collier, Brody
363rd 183 Crabb, Alison
367th 183 Cornish, Gavin
386th 181 Nash, Anthony
387th 181 Mackenzie, Andrew
406th 180 Brooks, Stephen
412th 179 Debnam, Michael
420th 178 Breadsell, Grant
422nd 178 Thomson, Caitlyn
437th 176 Cornish, Richard
444th 176 Dennison, Jenny
445th 176 Murphy, Kerryn
457th 175 Way, Daniel
462nd 174 Henderson, Nick
469th 174 Oberklaid, Esther
472nd 174 Burt, Erika
484th 172 Carey, Rebecca
492nd 169 brown, kalani
497th 168 mccracken, lisa
501st 168 Collins, Kerry
505th 166 Wilkinson, Silvia
506th 166 Jamin, Brad
511th 165 Ferry, Daniela
522nd 164 Turnbull, Alex
523rd 163 Overton, Philip
524th 163 Ford, Carly
527th 163 Dudley, Stacey
536th 160 Blount, Mick
537th 159 Farrar, David
538th 159 Caldwell, Emma
545th 157 JAMES, DARREN
548th 156 Boyle, Ross
549th 156 Vanderveeken, Sharyn
551st 156 Chidgzey, Ben
563rd 151 Hedger, Clare
565th 149 Griffin, Dwann
569th 148 Payne, Kimberly
570th 148 Littlejohn, Tanya
571st 148 Eustace, Martin
574th 147 Pratt, Sophie
576th 147 Ireland, Holly
578th 146 Fernando, Chris
579th 146 Horsting, Rachel
582nd 142 LITTLEJOHN, GLENN
585th 141 Breman, Simon
586th 141 Dunn, Paul
587th 140 Murrell, Ken
590th 139 Brown, Baden
591st 139 Kitto, Cherie
593rd 138 Singh, Agnes
596th 137 Pavlidis, Nick
598th 136 Nolan, Gary
601st 135 Poole, Sandra
603rd 134 Hodges, Catrina
604th 134 Carland, Justin
605th 134 Tyzack, Jeremy
606th 134 Delore, Kelly
608th 133 Massingham, Emma
609th 133 Howard, Christopher
610th 132 Mallett, James
612th 130 sheinbar, anne
613th 130 Newman, Larissa
614th 130 Sherwin, William
615th 130 dare, rechelle
616th 129 Phillips, Steph
617th 128 SCHULZ, HERBERT
618th 128 Te Hira, Kristy
619th 128 Dootson, Cheryl
620th 127 Jafari, Hamid
621st 127 Stepnell, Craig
622nd 126 Kane, Steven
623rd 126 Farrelly, Steve
624th 125 Drennan, Jenny
625th 124 Trotta, Dan
626th 124 Crosbie, Lachlan
627th 124 BELLI, ANDREW
628th 124 Polichronis, Peter
629th 123 Aldons, Nigel
630th 122 Almada, Janine
631st 122 Ilijoski, Robby
632nd 122 Wittholz, Danielle
633rd 121 Hofman, Michelle
634th 120 dinh, quan
636th 120 Grevis-James, Andrew
637th 120 Forde, Chris
638th 119 Ritchie, Alex
639th 119 Riesinger, Debbie
640th 117 Coates, Vicki
641st 117 Wallis, Ned
642nd 116 Mastrapostolos, Ellie
644th 114 LINGAM, REBECCA
645th 114 Patrikis, Elle
646th 111 Hansen, Shannon
647th 110 Thomas, Craig
648th 110 Wilson, Daniel
649th 110 O'Hara, Jessica
650th 110 Human, Amanda
651st 110 Kennedy, Camille
652nd 109 horsburgh, greg
653rd 108 Hannam, Damian
654th 108 Sylvester, Sally
655th 106 Lewis, Rhian
656th 105 Chrisanthou, Despina
657th 105 O'Riley, Patrick
658th 105 Wouda, Melinda
659th 104 Shaw, Dallas
660th 104 Booth, Merryn
661st 103 Martin, Dillon
662nd 103 Petrovics, Karina
663rd 103 Zahra, Steven
664th 102 Jones, LJ
665th 100 SYKES, Bea
667th 96 Bald, Laura
668th 95 Mure, Zoe
669th 95 sari, kurt
670th 95 Brown, Joanne
672nd 94 Guinane, Benjamin
673rd 93 Glassington, Paul
674th 92 Plowman, Siobhan
675th 90 Trotter, Marc
677th 89 Hockley, Karen
678th 89 farrar, zena
679th 88 Lee-Steere, Gus
680th 88 Jacyna, Olles
681st 87 Taylor, Nadine
682nd 87 Judd, Chloe
683rd 86 Freyling, Bernie
684th 85 Kingston Clark, Rebecca
685th 83 Andrews, Kylie
686th 81 Silverton, Brittney
687th 81 Burke, Adam
688th 80 Fazakerley, David
689th 80 Bulley, Megan
690th 79 Robertson, Naomi
691st 79 Ellen, Trent
692nd 79 KENT, GRAHAME
693rd 78 Widmer, Gail
694th 78 loch, steve
695th 77 Rae, Curt
696th 76 Kadry, Mark
697th 76 Ballard, Jarred
698th 75 Cowling, Georgia
699th 74 Fardig, Heidi
700th 74 Macalister, Glen
701st 74 Grikis, Brad
702nd 74 DERLIS, CHRISTOPHER
703rd 73 GILLIS, MARK
704th 72 PAUL, CHRIS
706th 71 Causer, Mike
707th 71 Hankin, Richard
709th 69 Macpherson, Nikki
710th 69 Lewis, Nicholas
711th 68 Pointon, Melissa
712th 67 CROTTY, LEISA
713th 67 Growcott, Andrew
714th 67 Cilek, Tanyu
715th 66 Shahab, Dillah
716th 65 Cilia, Isabella
717th 65 Billsborough, Scott
718th 64 Thickett, Jason
719th 62 Body, Michaela
720th 61 Lewis, Janeene
721st 61 Standen, Brad
722nd 60 Andrews, Robert
723rd 59 ODowd, Fiona
724th 59 Johnstone, Jeremy
725th 59 Harrigan, Sean
726th 59 Jacobson, Claire
727th 58 Cunningham, Tom
728th 58 Denman, Daniel
729th 58 Wall, Kieran
730th 58 Gyori, Emma
731st 58 Lugg, Jess
732nd 57 White, Corey
733rd 56 Chandler, Erin
734th 55 weston, Brett
735th 54 Miller, James
736th 53 Koutrouvelis, Karli
737th 52 Miller, Tara
737th 52 Morris, Sam
739th 52 Crockett, Vanessa
740th 51 McKenzie, Jackie
741st 50 Luisetto, Emanuela
742nd 49 rose, paul
742nd 49 Turko, Jaimi
742nd 49 Wood, Joey
745th 48 Millar, Alexandra
746th 46 Jamieson, Brett
747th 46 Parkhurst, Andrew
748th 45 Nicholson, Natalie
749th 45 Haley, Alison
749th 45 Hallin, Mikael
749th 45 harman, douglas
752nd 44 baume, joe
752nd 44 Giffney, Daniel
754th 44 tobing, sally
755th 44 Grant, Tim
756th 43 Jones, Karin
757th 43 Minieri, John
758th 41 O'Farrell, Paul
759th 40 Fabri, Robert
761st 39 Privitera, Alicia
762nd 39 harman, doug
763rd 39 Downey, Daniella
764th 38 Carver, Karen
765th 38 Hill, Brett
766th 38 Nolan, Jeromy
767th 37 Austin, Kelly
768th 36 Mutch, Blair
769th 36 Hall, Tennyson
770th 35 Marshall, julie
770th 35 Stiles, Samantha
772nd 35 Clark, Ian
772nd 35 KREJCI, PAUL
772nd 35 Piper, Bruce
775th 34 Evans, Sarah
775th 34 Fardig, Heidi
777th 33 King, Kathy
777th 33 Lamont, Shana
777th 33 Monaghan, Ben
780th 33 McLaverty, Jacob
780th 33 Tarrant, Nicole
782nd 31 Iacono, Belinda
783rd 31 Douglas, Megan
783rd 31 Lawry, Claudia
783rd 31 Mag, Mick
786th 31 Allan, Grace
786th 31 BUTLER, MICHELLE
786th 31 Christiansen, Jeremy
786th 31 Higson, Tyler
786th 31 Hunter, Alicia
786th 31 Size, Ryan
786th 31 Wischusen, Ross
793rd 29 Kiag, Michael
794th 29 Kinna, Ebony
794th 29 McVeigh, Holly
794th 29 sharrett, james
794th 29 WILSON, STEPHANIE
798th 28 Coulton, Anne-Marie
799th 28 Leopold, Marc
800th 27 Bradshaw, Olivia
801st 27 Ramsay, Sharon
802nd 27 Codd, Angus
803rd 27 Alsop, Jade
803rd 27 Lynch, Mark
803rd 27 McFadyen, Joanne
803rd 27 Secco, Jamie
803rd 27 Zacchigna, Danielle
808th 26 Bragg, William
808th 26 Kealy, Luke
808th 26 Perch, Mark
808th 26 Pinto, Gordon
808th 26 Stepnell, Craig
813th 24 dent, Ken
813th 24 Kopelis, Harry
815th 24 Anderson, Belinda
815th 24 best, jarrod
815th 24 Burns, Tony
815th 24 Coakley, Gareth
815th 24 Durheim, Betty-Anne
815th 24 ELBOZ, BRYAN
815th 24 Jaworski, jayson
815th 24 morgan, karlein
815th 24 Sahi, Rish
815th 24 Sappelli, Ashlee
815th 24 sharrett, gina
815th 24 Yarrow, Tom
827th 22 Stiles, Samantha
827th 22 Sugatadasa, Manoj
829th 22 Barac, Manda
829th 22 Bunnik, Bailey
829th 22 Dunbar, Stewart
829th 22 Giudice, Aaron
829th 22 Lindeman, Stuart
829th 22 Milne, Gordon
829th 22 rutter, mandy
829th 22 Stefanou, Jonathan
829th 22 Thomson, Brett
838th 20 Ravi-Pinto, Peter
839th 20 Abell, Sean
839th 20 Jackson, Ashleigh
841st 18 falzon, Jessica
842nd 15 aaa, aa
842nd 15 Adler, Larry
842nd 15 Aldridge, Sam
842nd 15 Almada, Janine
842nd 15 ALMEIDA, SIMONE
842nd 15 Anders, David
842nd 15 Anderson, Richard
842nd 15 Anderson, Richard
842nd 15 Anderson, Sophie
842nd 15 Apostola, Rebecca
842nd 15 Archibald, Grant
842nd 15 Atkins, Greg
842nd 15 Auld, Alana
842nd 15 Bagley, Dean
842nd 15 Bailey, Meagan
842nd 15 Baker, Roz
842nd 15 Balshaw, Renae
842nd 15 Banks, Alison
842nd 15 Barnes, Ashlea
842nd 15 Barrett, Holly
842nd 15 Beavis, Greg
842nd 15 Bedggood, Bridget
842nd 15 Benbow, Christine
842nd 15 Bennett, Rachel
842nd 15 Bensley, Scott
842nd 15 BETHUNE, MONICA
842nd 15 Beurckner, Tracey
842nd 15 BEVAN, TANIA
842nd 15 Bidgood, Janet
842nd 15 Blowers, Stephen
842nd 15 Blyth, Mark
842nd 15 Bogard, Marlene
842nd 15 Borg, Susan
842nd 15 Borup, Helle
842nd 15 Bowman, Colin
842nd 15 Boyle, Michael
842nd 15 Brophy, Patrick
842nd 15 Brough, Natalie
842nd 15 Brown, Peter
842nd 15 Busch, Clive
842nd 15 Buwalda, Chris
842nd 15 Cameron, Andrea
842nd 15 Campbell, Kelly
842nd 15 campbell, scott
842nd 15 carne, karyn
842nd 15 Castles, ANdrew
842nd 15 Chalmers, Ralph
842nd 15 Chandler, Kerrie
842nd 15 Chapman, Andrew
842nd 15 Chapman, Victoria
842nd 15 Charles, Matthew
842nd 15 Chester, Roseanna
842nd 15 Chippindall, David
842nd 15 Chisholm, Trudy
842nd 15 Cierpicki, Jude
842nd 15 Cierpicki, Steven
842nd 15 CIKIC, RADE
842nd 15 Cleave, Luke
842nd 15 CLEMENTS, JOANNE
842nd 15 Coelho, Ian
842nd 15 Coll, Toni
842nd 15 Colvin, Katherin
842nd 15 Connolly, Ben
842nd 15 Conte, Leah
842nd 15 Cooper, Jamie
842nd 15 Court, Amanda
842nd 15 Crabb, Alison
842nd 15 Csaszar, Peter
842nd 15 Curnow, Matthew
842nd 15 Dabner, Leigh
842nd 15 Dalton, Emily
842nd 15 Davern, Tim
842nd 15 Davy, Michele
842nd 15 Desmond, Gareth
842nd 15 Dickfos, Liz
842nd 15 Doube, Peter
842nd 15 Douglas, Laura
842nd 15 Drummond, Lauren
842nd 15 Dymmott, David
842nd 15 Eason, David
842nd 15 Eddy, Andrew
842nd 15 Edmondson, Adam
842nd 15 Edwards, Julie
842nd 15 Falloon, Chris
842nd 15 Fanfulla, Anita
842nd 15 Farrar, Zena
842nd 15 Ferguson-Tax, Karen
842nd 15 Fergusson, Carli
842nd 15 Forlin, Anna
842nd 15 Fortune, David
842nd 15 foti, dominic
842nd 15 FRANGOS, ANTONIOS
842nd 15 Fung, Wai
842nd 15 Galbraith, Liza
842nd 15 Gallenti, Michael
842nd 15 Gibellini, Benjamin
842nd 15 Gibson, Russell
842nd 15 Gifford, Kate
842nd 15 Gilchrist, Cheryl
842nd 15 Gill, Ray
842nd 15 Glassington, Paul
842nd 15 Glover, Laura
842nd 15 Goldsmith, Rochelle
842nd 15 GoodridgeGaines, Amelia
842nd 15 Gorman, Alex
842nd 15 Graham, Darren
842nd 15 Grgich, Sonia
842nd 15 Grummitt, Jessica
842nd 15 Hamilton, James
842nd 15 Hannam, Tracy
842nd 15 Harvey, Glenn
842nd 15 Harvey, Renee
842nd 15 Hasanjee, Jamaal
842nd 15 Hausler, Rebecca
842nd 15 Hawton, Joi
842nd 15 Herbert, Craig
842nd 15 Hevey, Brent
842nd 15 Hill, Christopher
842nd 15 Hill, Matthew
842nd 15 Hill, Meg
842nd 15 Hoban, Sue
842nd 15 Hocking, Paul
842nd 15 Holland, Shaun
842nd 15 Houseman, Ben
842nd 15 Houston, Brenda
842nd 15 Howden, Belinda
842nd 15 Howden, Mark
842nd 15 Hunt, Jake
842nd 15 Hunt, Terry
842nd 15 Ireland, Holly
842nd 15 Isaacson, graeme
842nd 15 James, Chrissy
842nd 15 Jepson, Wendy
842nd 15 Jones, Helen
842nd 15 Jones, Wendy
842nd 15 Josephsohn, Avishai
842nd 15 Kealy, Luke
842nd 15 Kean, Leanne
842nd 15 Kelly, Eve
842nd 15 Kensett, Matthew
842nd 15 Kitchen, Gregory
842nd 15 Kues, Nicole
842nd 15 Ladas, Kelly
842nd 15 Lang, Jenna
842nd 15 LARAS, MARY
842nd 15 Laube, Karen
842nd 15 Le Page, Carre
842nd 15 ledger, kelly
842nd 15 Lewicki, Kate
842nd 15 Linley, Stefanie
842nd 15 Lipschinski, Paul
842nd 15 Lister, Emily
842nd 15 LOK, SELCUK
842nd 15 Love, Andrea
842nd 15 Lyons, Jan
842nd 15 Malmberg, Tomas
842nd 15 Mangelsdorf, Rebecca
842nd 15 Marshall, Tracey
842nd 15 Martin, Jason
842nd 15 Martini, Rhett
842nd 15 Mayer, Adrian
842nd 15 McCarthy, Benjamin
842nd 15 McConnell, Scott
842nd 15 McCoy, Jake
842nd 15 McCredie, Dimity
842nd 15 McCredie, Peter
842nd 15 McCullough, Jayne
842nd 15 McGurk, Sharleen
842nd 15 McKechnie, Kathryn
842nd 15 Mckenzie, Kristen
842nd 15 McKisack, Richard
842nd 15 McKoy, Joshua
842nd 15 McLaverty, Jacob
842nd 15 McWaters, Emma
842nd 15 Medalle, Isabella
842nd 15 MICHLIK, NATHAN
842nd 15 Milbourne, Allison
842nd 15 Miller, Joanne
842nd 15 Mirchef, Christine
842nd 15 Monaghan, Ben
842nd 15 Monk, Kirsten
842nd 15 MONTALVO, GUILLERMO
842nd 15 Muller, Zoe
842nd 15 Murphy, Tim
842nd 15 Murray, Paul
842nd 15 Nelson, Tracey
842nd 15 Newlands, Bianca
842nd 15 Ninnis, Julie
842nd 15 O'Brien, Nerida
842nd 15 O'Dowd, Lauren
842nd 15 O'Grady, Rachael
842nd 15 Osborne, Nicole
842nd 15 OSTROFF, PETER
842nd 15 Overton, Philip
842nd 15 Palser, Brett
842nd 15 Patrikis, Elle
842nd 15 Perry, Chriss
842nd 15 Pickin, Katie
842nd 15 Pickup, Daniel
842nd 15 PICKUP, Daniel
842nd 15 Pieper, Karly
842nd 15 Piper, Ben
842nd 15 Power, Brett
842nd 15 Power, Peter
842nd 15 Pretty, Nigel
842nd 15 Primavera, Emily
842nd 15 Pritchard, Paul
842nd 15 Pupedis, Martin
842nd 15 Purins, Matthew
842nd 15 Queiruga, Joe
842nd 15 Raidal, Elle
842nd 15 Raim, Grant
842nd 15 Rankin, Kerri
842nd 15 Rayner, Tosca
842nd 15 Rayner, Troy
842nd 15 REYNOLDS, LEIGH
842nd 15 Ridd, Garrath
842nd 15 Riley, Richard
842nd 15 Rizzi, Alison
842nd 15 Rolton, Helen
842nd 15 Rolton, Helen
842nd 15 Roman, Dan
842nd 15 Ross, Darren
842nd 15 rottura, joe
842nd 15 royals, natasha
842nd 15 Russell, Sascha
842nd 15 Ryan, Russell
842nd 15 Sabatino, Nina
842nd 15 Sajeba, Krystina
842nd 15 sakthivel, ainge
842nd 15 Sargent, Daniel
842nd 15 Scammell, John
842nd 15 Schaper, Mel
842nd 15 Scott, Paddy
842nd 15 Scown, Michael
842nd 15 SEETO, LILLIAN
842nd 15 SELMO, ANNE-MAREE
842nd 15 Sexton, Matthew
842nd 15 Sfyrios, Peter
842nd 15 Shannon, Deborah
842nd 15 Shelton, Jodie
842nd 15 Sherrard, Nick
842nd 15 Shields, Penny
842nd 15 Sibley, Daryn
842nd 15 Simister, Mathew
842nd 15 Simmons, Steven
842nd 15 Simpson, Ben
842nd 15 Sloane, Matt
842nd 15 Smith, rhonda
842nd 15 Spouszta, Dean
842nd 15 Stefani, Corinna
842nd 15 Stinson, Lee
842nd 15 Stubbs, Danielle
842nd 15 Tardif, Alex
842nd 15 Taylor, Sue
842nd 15 te Hennepe, Simon
842nd 15 Temple, Tom
842nd 15 thomas, stephen
842nd 15 thomas, stephen
842nd 15 Thomason, Vicki
842nd 15 Thompson, Hannah
842nd 15 Townsend, Gary
842nd 15 Tremellen, Lynda
842nd 15 Turner, Emily
842nd 15 Urquhart, Phuong
842nd 15 vanderHout, Sabrina
842nd 15 Varne, Shane
842nd 15 Vis, David
842nd 15 Wakefield, Darren
842nd 15 Walker, Shelley
842nd 15 Wallis, Emily
842nd 15 Walton, Allison
842nd 15 Ward, Nick
842nd 15 Webb, Susan
842nd 15 Wherlock, Raelene
842nd 15 WHIBLEY, CAMPBELL
842nd 15 Wijesinghe, Fareesha
842nd 15 Williamson, Samantha
842nd 15 Wilson, Trevor
842nd 15 wischusen, ross
842nd 15 Woodham, Geoff
842nd 15 Yoon, Dennis
842nd 15 ZACKER, JESS
842nd 15 Zappia, Frank